Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

„Nasz Powiat Nasze Pasje" – wakacyjna oferta Poradni

Nareszcie wakacje! Warto spędzić ten czas w naprawdę ciekawy sposób. Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lublińcu włączyła się do projektu „Nasz Powiat Nasze Pasje”, w ramach którego w okresie wakacji organizowane są różnego rodzaju bezpłatne zajęcia.

Proponujemy udział w następujących zajęciach:

  • „Tydzień z psychologią” – 3, 5 i 7 lipca 2023 r. godz. 11.00-12.30

Zajęcia warsztatowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy interesują się tematyką psychologii (tematyka zajęć będzie dotyczyć m.in. komunikacji interpersonalnej, asertywności, radzenia sobie z emocjami, rozwiązywania problemów, wzmacniania samooceny).

Osoba prowadząca: Renata Kotas

 

  • „Bądź królem swoich pazurów” – 6 lipca 2023 r. godz. 10.00-11.30

Warsztaty rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne

Warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, które mają na celu rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych – szczególnie radzenia sobie ze złością i gniewem. Na zajęciach wykorzystywane są elementy bajkoterapii i ekspresji artystycznej.

Osoba prowadząca: Liliana Białas

 

  • „Zrelaksuj się” – 10 i 11 lipca 2023 r. godz. 10.00-11.00

Warsztaty antystresowe dla uczniów klas VII i VIII – zapoznanie z zagadnieniem stresu, technikami radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, nauka relaksacji.

Osoba prowadząca: Barbara Jerominek-Tofilska

 

  • „Jak pomagać dziecku w nauce” – 25 sierpnia 2023 r. godz. 16.00-17.30

Wykład dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w szkole, a także tych, którzy chcą wspierać swoje dzieci w wywiązywaniu się z obowiązków szkolnych (tematyka: motywowanie dziecka do nauki, zapewnienie odpowiednich warunków pracy, zapoznanie z wybranymi metodami skutecznego uczenia się).

Osoba prowadząca: Renata Kotas

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne (34 356 29 66, 785 926 040).