Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W tym miesiącu przy wejściu do naszej Poradni powita Państwa kolor niebieski – symbolizuje on solidarność z osobami ze spektrum autyzmu. Chcemy w ten sposób podkreślić, że jesteśmy placówką otwartą na potrzeby tych osób, a naszych Klientów zachęcić do poszerzania wiedzy na temat autyzmu.

Kwiecień jest miesiącem, w którym szczególną uwagę zwraca się na szerzenie wiedzy na temat autyzmu. 2 kwietnia to ustanowiony przez ONZ Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest przypomnienie, że osoby ze spektrum autyzmu są wśród nas, a także propagowanie wiedzy na temat ich potrzeb i codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez naszych pracowników – zawiera ona wiele ciekawych informacji na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 

Jeśli w zachowaniu dziecka coś Państwa niepokoi, warto zgłosić się do naszej Poradni. Nasi specjaliści dokonają kompleksowej diagnozy (psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i rehabilitacyjnej), a także wskażą odpowiednie formy pomocy i wsparcia.